اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی

متقاضیان محترم قبل از تکمیل فرم تقاضا حتما به نکات زیر توجه نمایند.


1- متقاضیان در تکمیل فرم دقت لازم را بعمل آورند.
2-مسئولیت صحت مندرجات در سامانه به عهده خود متقاضی می باشد.
3- متقاضیانی که بدون داشتن شرایط سنی و سابقه ای اقدام به تکمیل فرم در سامانه نمایند تقاضایشان در کمیته مطرح نخواهد گردید.
4- درقسمت مربوط به عنوان "شغل مورد ادعا" ، عنوان شغلی که در لیست های بیمه قید گردیده است نوشته شود.
5- متقاضیان تمام سوابق بیمه ای خود را در قسمت مربوطه درج نمایند.
6- متقاضیان بازنشستگی پیش از موعد در مشاغل سخت و زیان آور حتما می بایستی مشمول قانون کار و قانون تامین اجتماعی باشند.
7- متقاضیان جهت اطلاع از میزان سابقه بیمه خود می توانند به سامانه www.savabegh.sso.ir مراجعه نمایند.
8- پس از تکمیل فرم و تائید آن توسط متقاضی، شماره پیگیری را به خاطر بسپارید.
9- متقاضیان جهت پیگیری نتیجه تقاضای خود می توانند به سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی به نشانی www.kar-azsharghi.ir مراجعه نمایند
10- پرونده ها به ترتیب ثبت در سامانه در کمیته طرح و نتایج آن بلافاصله در سایت اداره کل قابل مشاهده می باشد لذا از متقاضیان محترم درخواست می گردد از مراجعه حضوری به اداره کل حدالمقدور خودداری نمانید.
11- پرونده هایی که در کمیته بدوی تائید می گردند جهت اقدامات بعدی به اداره کل تامین اجتماعی به نشانی : تبریز-بلوار استاد شهریار- خیابان گلکار- ارسال می گردد.
12- متقاضیانی که پرونده شان در کمیته مطرح شده و مورد تائید قرار نمی گیرد می توانند ظرف 15 روز اداری تقاضای تجدید نظر خواهی خود را از طریق سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اعلام نمایند
13- متقاضیانی که قصد تجدید نظر خواهی دارند در قسمت "شغل مورد اعتراض" حتما می بایستی عین همان عنوان شغلی که مورد تائید قرار نگرفته است را درج نمایند بدیهی است که در صورت مغایرت، تقاضا در کمیته تجدید نظر طرح نخواهد گردید.

14- کلیه مستمری بگیران (بازنشستگان، از کارافتاده ها و ... ) نمی توانند تقاضای بازنشستگی در کارهای سخت و زیان آور را ارائه نمایند.
15- متقاضیان هنگام تکمیل فرم دقت لازم را بعمل آورند بدیهی است پس از تائید نهایی، امکان تغییر درخواست در سامانه وجود ندارد.
 

   

کلیه شرایط و قوانین ثبت نام را می پذیرم.  

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری | پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری | پایگاه اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و ررفاه اجتماعی | پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی